KAPADOKYA RÜYASI

* Deluxe Mağara Suite kahvaltı dahil.
* İkramlar ( şarap - meyve sepeti - çerezler )
* Özel Transfer ( Çift yön)
* Özel Bölge Turu
* Kapadokya Balon Turu
* Kişisel Spa kullanımı ( Sauna, Buhar Odası, Kapalı ve Açık yüzme Havuzu,Türk Hamamı )
* ATV Turu

Gecelik paket fiyatı         600 €
2 gecelik paket fiyatı       700 €


Not: Paketimiz iki kişiliktir. Balon ve Bölge Turları için detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz;

BALON TURU
Bu uçuşumuzun süresi yaklaşık 60 dakika olup, yolcularımıza hayat boyu unutulmayacak, rahat bir uçuş için büyük balonlar kullanılır (18 kişilik). Balon Turu tecrübesi; yolcularımızın lüks araçlarımızla merkezimize transferi ile başlar. Pilotlarımız rüzgar yönüne uygun müsait bir kalkış alanı seçerken; yolcularımız giriş kayıtlarını ve açık büfe tam donanımlı lezzetli kahvaltılarını yaparlar. Balon kalkış alanı seçildiğinde, yolcularımız kalkış alanına transfer edilir ve balonların hazırlanmasını ve şişirilmesini seyreder. Uçuş emniyeti ve uçuşla ilgili genel brifing pilotlar tarafından verildikten sonra, muhteşem Kapadokya uçuş tecrübesi başlar. Balonlar uçuş sırasında ortalama 300 metre irtifaya yükselir. Balonlar; vadiler ve kaya formasyonlarının arasında süzülürken olağanüstü panaromik bir manzara yolcularımızı karşılar. Balonlar; rüzgar yönünde hareket ettiklerinden ötürü, her gün farklı bir uçuş ve unutulmaz bir macera imkanı sağlar. Toplam uçuş süresi yaklaşık 60 dakika olacaktır. Uçuşun sonunda yer ekibimiz; sıcak hava balon geleneği olan şampanya ikramı yapar. Uçuş sonrası yolcularımız yine lüks araçlarımızla otellerine transfer edilir. Toplam uçuş macerası yaklaşık 150 dakika sürer.

ÖZEL BÖLGE TURU
Turlarımız gün boyu olup, sabah erken saattlerde başlar akşama kadar sürer.Sabah sizi otelinizden alır tur bitimi otelinize bırakırız.

*DEVRENT VADİSİ ;Peribacaları vadisi , kaya oluşumları ve vadi içerisinde renkli  oluşumlar arasında yürüyüş.
*PAŞABAĞLARI  VADİSİ  ( Keşişler vadisi ); Bölgenin en güzel mantar şeklindeki peribacaları , kilise ve manastırlar arasında yürüyüş.
*AVANOS  ( Kızılırmak ) ;Hititlerden bize miras kalan çanak yapımının yerin altına inşa edilmiş üretim yerinde izlenmesi.
*ÖĞLE YEMEĞİ; Bölgemize özgü yöresel yemek çeşitleri.
*GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ  ( Kaya kiliseler ); Bizans kaya kiliselerini , duvar boyamaları ve freskleri ziyaret , kiliseler 8. 10.ve 11.yy  olup Bizans Rum Ortodoks kiliseleridir , ikonoklast döneminden geometrik duvar boyamalarını görmek mümkündür.
*ESENTEPE; Kapadokya bölgesinin en güzel panorama yerinde dinlenme ve resim çekmek için serbest zaman.
*UÇHİSAR KALESİ; Uçhisar kalesi altındaki  ipek yolu , kaya oluşumları ve güvercin evleri.
*Özel araç, söför ve rehber eşliğinde size özel yapılacak turda gidilecek yerelrdeki kalış süreniz size bağlıdır.

mail : info@anatolianhouses.com.tr Phone : +90 384 271 24 63