Anatolian Houses

Medya

EXCLUSIVE SELECTION BOUTQUE HOTELS 2010 PAGE 147
Kapadokya mağara oluşumları yönünden çok zengin bir bölge, Anatolian Houses bu zenginliği lüks ve tarihle harmanlayarak, başarılı bir otel karakteri gösteriyor. 19 odanın her birinin kendine has tarihsel özellikleri konukları büyülerken, eşsiz bir deneyime sahip olmalarını sağlıyor. Yapılan aktivitelerden sonra otelinize döndüğünüzde, avludaki çeşmeden dolduracağınız bir kadeh şarap ve büyüleyici atmosfer yorgunluğunuzu almaya yetecek.
Cappadocia is an area rich cave structures and Anatolian Houses blends this richness with luxury and history, showing true character for a thriving hotel. The historical details of each and every one of its 19 rooms charm its guests and maket hem a fragment of a unique experience. When you return back to your hotel after and outdoor activity, a glass of wine filled from the courtyard fountain and the enchanting atmosphere will be enough to relax you.
La Cappadoce est un lieu riche en grottes. Anatolian Houses nous retrace cette richesse en réunissant ce le luxe et I’histoire. Les caractéristiques historiques éblouissantes de chacune des 19 chambres offrent aux invités une expérience uniqe. Lorsque vous retourné à votre hôtel des activités journalières, un vere de vin que vous remplirez de la fontaine de la cour et I’atmosphère magique vous suffirons pour vous libérer de votre fatigue.

HIP & BUTİK OTELLER-SANAT 2008
Sanatla dolu benzersiz atmosfer, tarih, güzellik, Türk yemek kültürü, tam memnuniyet: Anatolian Houses, yan yana beş mağara formasyonunun içinde inşa edilmiş 19 suit ile misafirlerine hizmet sunmakta. Her bir oda tarihten farklı dönemler ve temalar ile karakteristik özelliklere sahip. Tarih boyunca birçok farklı medeniyete tanıklık etmiş ve bunların çoğu tarafından yönetilmiş olan Kapadokya; tarihi büyüsü, yöresel yaşamın bağlayıcılık hissi ve peri masalını andıran dokusuyla halen ziyaretçilerini kendine esir etmektedir. İlham aldığımızı eski toplumlarını mağara oluşumlarındaki yaşam biçimi bugün bizi önemli bir noktaya taşıyor. Anatolian Houses; tarihle iç içe eşsiz bir atmosfer, sanat, güzellik, yemek sanatı ve tümüyle kendinizi iyi hissetme duygusunu tattırıyor.
A unique atmosphere full of art, history natural beauty and authentic Turkish cuisine results in full customer satisfaction in the Anatolian Houses. Hotel offers 19 suites bult in five adjacent caves. Each room fatures distinct characteristics and themes of different historical periods. A witness to many civilizations and reings during the course of histoy, Cappadocia has maintained its captivating texture with historical charm, local life and a landscape almost taken out of fair tales. The cave life in antique societies is an inspiration leading the way for us. Anatolian Houses has magical moments to offer its guests withh an ambience filled with history, art, natural beauty and Turkish cuisine.

VİP HOTELS 2007
Kızılırmak yatağına kurulu Kapadokya’da, eşsiz güzellikte kiliselerin konuşlandığı vadiler sayısız tünellere açılır. İpek yolunun üzerindeki ihtişamlı kervansarayların da zamanında nice tüccarlar soluklanmıştır. Korkunun gölgesinde oluşturulan yer altı şehirlerinde bu gün hüzün kol gezmektedir. Günümüzün Kapadokyası inanılmaz gün batımına ev sahipliği yaparken, geçmişin gölgesindeki ilkel hayatın modern stille kucaklaştığı bir maceraya heveslendirir. Bu nokta da Anatolian Houses dünün gelenekleriyle harmanladığı konforu ve mütevazı servisiyle Kapadokya’nın ruhunu yansıtıyor. Her biri değişik tema taşıyan deluxe suitleriyle Anatolian Houses tüm orjinalliği ve Anadoluluğu ile sizi keşfe davet ediyor. Mekân sahibinin her bir detaya gösterdiği titizliği, sevgisi ve engin mimari bilgisiyle Anatolian Houses, ayrılırken geride tek bir dileğinizi bırakır; oda tekrar gelme isteğidir.
Konfor ve romantik çekicilikle harmanlanmış bir mekânda unutulmaz bir zaman geçirmek, siz doğru kararı verdiğinizde çok daha kolaylaşacaktır.
Anatolian Houses’ta her suit tek başına adeta bir sanat koleksiyonu, özel ve genel kullanıma açık bölümlerde “eski” olduğu kadar da moderndir. Farklı dönemleri yansıtan dekorasyon anlayışla, geçmişin ve günümüzün bir uyum yakaladığı masallar diyarımızdan geleneksel zenginliğimizi yaşatmak istedik.

TURKEY’S WINDOW 2006
A unique atmosphere with full of art, history, beauty “Turkish gastronomy” and total well-being: Anatolian Houses serve her guests with 11 suites and 2 deluxe suites that were constructed within five with different thmes and eras from history. With a fully, outdoor&indoor swimming pool(with central heating system), Turkish bath, internet facilities, wine cellar&fountain, and many others in general.
In all rooms: Wireless telephone Wireless internet connection Digital broadcast LCD TV Minibar Hairdryer Cattle Safebox Flor based central-heating system 24 hours hot water Fireplace… and many other facilities.
Anatolian Houses: A FAIRY TALE..
Nested right in the heart of cappadocia, Anatolian Houses is the finest luxury romantic hotel in the region with 19 different-sized suites. Main structure of the complex has been stood since the early stages in history : Nature has provided us a unique piece of sculpture in the first place, we re-created a masterpiece with a complimentary combination of modern and ancient where ancient souls follow you throughout the tunnel-like halls and courtyard.
A Welcoming atmosphere of warmth and hospitality will capture you, Beyond the wing of a pigeon, you will just fly away through beatiful sunsets. You will haunted bu a gracious lifestyle, while pouring a glass of wine from the fountain..

Anatolian Houses
Gaferli mah. 50180 Goreme-Nevsehir TURKEY
+90 384 271 2463
+90 384 271 2229
info@anatolianhouses.com.tr
Copyright © 2019 Anatolian Houses. All Rights Reserved
Anatolian Houses
Anatolian Houses
REZERVASYON